Vítejte na zbrusu novém portálu obce 👋 🙂 🎉. Přečtěte si co je nového.

Saturday
,
20
.
2
.
2021
Je to tady! 🙂 Po roce usilovné práce se nám podařilo dokončit pilotní verzi zbrusu nového webu obce Biskupice. Nebáli jsme se inovací a internetové stránky jsme od úplného základu přebudovali do moderního neotřelého formátu. Pojďte se krátce seznámit s tím, co je na webu nového.

Jednoduše objevujte

V jednoduchosti je krása a vy si zasloužíte mít přehled. Proto jsme pro vás celý obsah uspořádali do pouhých 3 tematických sekcí. Najdete je vždy v 👆horní části webu (v případě telefonu v části dolní 👇) a v každé z nich vám pak už jen stačí posouvat myší (📱 či šoupat prstem) a objevovat:

Sekce Aktuálně

Jedná se vlastně o Magazín obce, v němž naleznete veškeré informace o tom, co se v Biskupicích událo, děje nebo dít bude. Najdete zde nové položky, které by rozhodně neměly ujít vaší pozornosti (např. hlášení obecního rozhlasu, příspěvky z úřední desky, fotogalerie nebo nabídky zaměstnání). V dolní části sekce v části Události snadno jedním pohledem zjistíte, jaké nás v nejbližší době čekají události kulturní, společenské či církevní, co je nového v obecní knihovně, ale třeba také jak bude probíhat svoz odpadu. Velkou novinkou je založení obecního Instagramu, přes který vás budeme informovat o 📸🔥 horkých novinkách v obci (👉 sledujte nás). 

Je to prostě sekce, kterou se vám vyplatí navštívit každý den.

Pokud budete vy sami chtít Biskupjanům prostřednictvím stránek cokoliv sdělit, neváhejte se na nás obrátit 🙂. Chceme, aby tento web nebyl pouze záležitostí úřadu, ale aby to bylo místo otevřené všem, kteří se chtějí podílet na tom, aby se nám v Biskupicích žilo co nejlépe.Sekce Úřad

Do sekce Úřad zavítejte vždy, pokud budete potřebovat zjistit jakékoliv informace týkající se obecního úřadu, nebo jakmile budete chtít využít některou z našich služeb. Součástí zbrusu nového obsahu jsou například detailní informace o veškerých službách, platbách, žádostech a výpisech, které jako úřad poskytujeme.

Aktualizovali jsme i část, která se zabývá chodem obce. Nově zde naleznete informace o plánovaných a realizovaných projektech, ale i o spoustě dalších věcí. Do konce března 2021 ještě přibude další velká novinka, a to On-line rezervační systém na pronájem obecních prostor. V době po-covidové si tak budete moct snadno z pohodlí domova rezervovat kulturní místnost, víceúčelové hřiště či jiné prostory obce 🤗.

Sekce Život v obci

A nakonec zbrusu nová sekce, která dokumentuje vše, co se týká života v Biskupicích. Naleznete zde veškeré kulturní dění, rovněž se nám podařilo zajistit fotogalerie z každoročních akcí za posledních 10 let. Také jsme pro vás připravili kontakty na služby, podnikatele a spolky působící v naší obci. Nově na vás čeká aktualizovaná část o zdejší historii a památkách. V této jsou k prohlédnutí historická videa a fotografie, informace o místních pamětihodnostech a v on-line podobě teď pro vás máme i obecní 📕Kroniku 🙂.

Do budoucna navíc plánujeme vás zde informovat o kulturních akcích konaných na Zlínsku / Luhačovicku, rovněž se můžete těšit na tipy pro výlety v okolí.


Doufám, že se vám nový web se svým obsahem bude líbit a věřím, že k případným počátečním nedostatkům budete shovívaví. 😊 🙈. Pokud budete mít ke stránkám jakoukoliv připomínku, nebo se vám zachce vyjádřit pochvalu, neváhejte k tomu využít červené tlačítko v levé části obrazovky. Budeme rádi za veškerou vaši zpětnou vazbu. Nakonec mi dovolte poděkovat celému týmu, který tento portál pomohl vytvořit:

  • Radkovi Pančochovi
  • Rosťovi Kandrnálovi
  • Martině Doležalové
  • Renatě Vaculíkové
  • Ondrovi Huňkovi

Buďte zdraví a mějte se fajn,

👋 Jirka Kadlčík

Přiložené soubory

Galerie

Přečtěte si také

Vše
Email icon

Aktuality Vám zašleme na e-mail.

Každý pátek odesíláme souhrn týdne. Takže už vám žádná aktualita, hlášení rozhlasu ani událost neunikne 🙂 .