Spolky v obci

Klub seniorů

Aktuality

Nenalezeny žádné aktuality

Události

Nenalezny žádné události

Základní informace

V únoru 2019 se konalo první setkání Klubu seniorů. Obec nám umožňuje pořádat naše setkání ve společenské místnosti na obecním úřadě, kde se scházíme jednou za čtrnáct dní, v letních měsících máme pauzu. Za necelý rok našeho fungování máme za sebou hned několik akcí a další aktivity jako je třeba návštěva kina ve Zlíně nebo v Luhačovicích v časech určených pro seniory, začátkem léta jsme měli posezení u táboráku s kytarou a také náš klub pomáhal s úklidem po rekonstrukci na obecním úřadě. Naším prvním výletem byl výjezd autobusem na Maršov, někteří členové si udělali procházku z Maršova do Biskupic a někteří jeli zpět autobusem.

Členové spolku

Na procházky chodíme také do Luhačovic, kde si naše odpoledne zpříjemňujeme dobrým obědem nebo návštěvou cukrárny. V dubnu jsme měli možnost si prohlédnout ustájené koně na Horním dvoře a také zázemí biskupského letiště. Dalšími místy, které jsme navštívili, bylo poutní místo Turzovka na Slovensku, Velehrad s návštěvou archeoskanzenu Modrá a poutní místo sv. Hostýn.

Domov pro seniory Luhačovice pořádal dopolední zájezd na Provodov, kterého jsme se také zúčastnili. Poděkování patří našim děvčatům, která uháčkovala krásné chobotničky pro zlínskou porodnici, které se dávají nedonošeným miminkám, aby jim zpříjemnily první dny života. Jako dárek jsme pekli perníčky pro děti na vánoční tvoření, kde si je mohli hezky ozdobit a odnést domů. Velmi rádi přivítáme nové členy, kteří se k nám připojí a přinesou nové nápady.

Přiložené soubory

Nenalezen žádný dokument

Fotografie

Fotogalerie

Email icon

Aktuality Vám zašleme na e-mail.

Každý pátek odesíláme souhrn týdne. Takže už vám žádná aktualita, hlášení rozhlasu ani událost neunikne 🙂 .